dekoracje ścienne

Szukamy najmodniejszych fototapet

Nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że ostatnimi czasy to właśnie one zrewolucjonizowały polski rynek aranżacji wnętrz. Nikogo wszak nie powinno to dziwić, skoro mamy w tym przypadku do czynienia  z egzemplarzami bardzo modnymi ,szalenie nowoczesnymi  oraz wspaniale dostosowanymi do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców. Trudno wszak dziwić się temu ,że mieszkańcy naszego kraju tak chętnie na fototapety stawiają. Ale jakie modle cieszą się dziś ponadprzeciętnym powodzeniem ?Przyszła pora na to, by to sprawdzić!

Monochromatyzm

Mieszkańcy naszego kraju bardzo rozsmakowali się dzisiaj w ozdobach naściennych, które są idealne niczym szyta na miarę sukienka. Nie zapominajmy o tym, iż jeśli zdecydujemy się na zakup fototapety monochromatycznej, nasza przestrzeń zyska nowy, lepszy charakter, stanie się bardzo elegancka i stylowa. Prostota, minimalizm i monochromatyzm ostatnimi czasy wiodą prym. Zakup tego własne modelu gwarantuje spektakularny sukces w czterech ścianach!

3d

Oczywiście warto pomyśleć również o fototapetach trójwymiarowych. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem  w tym przypadku mamy do czynienia  nie tylko z bardzo stylową  dekoracja, ale również ze środkiem służącym do powiększenia optycznego naszej przestrzeni. Ten trik to bardzo popularna ostatnio iluzja optyczna. Bardzo wiele osób się aktualnie na nią decyduje –  zatem ten stan rzeczy kompletnie nas nie dziwi. Modeli trójwymiarowych ciągle przybywa. Każdy z nich jest nieco inny, sale i zarazem każdy wyjątkowy!

Motywy florystyczne

Nie zapominamy również oczywiście o motywach florystycznych, wszak i one są dzisiaj bardzo popularne. Wydawać by się mogło, że są to printy sztampowe i zwyczajne, jednak nie jest to prawda. Dzięki nim można bowiem bardzo stylowo i nowocześnie każdą przestrzeń udekorować i sprawić ,by stała się ona najprawdziwszą oazą piękna i wyjątkowości. Egzotyczne orchidee, dmuchawce utrzymane w stylistyce retro czy też palmy vintage są w tym przypadku przysłowiowym strzałem w dziesiątkę – i o to właśnie chodzi!